Zasloužená radost z poznávání

Učebnice pro výuku Hejného metodou v 1. ročníku

Prof. Hejný a kol. H-mat, o.p.s., 2018

Učebnice pro výuku Hejného metodou v 1. ročníku, které vznikaly v posledních dvou letech (2016-2018) v kolektivu autorů H-mat, o.p.s. pod vedením prof. Hejného budou k objednání v průběhu dubna. Tyto učebnice vydává H-mat, o.p.s. Pokud o tyto učebnice máte předběžně zájem, vyplňte, prosíme, následující dotazník. V momentě, kdy bude možné učebnice objednat, zašleme Vám bližší informace. Navíc po jejich vydání získáte zdarma měsíční přístup k jejich elektronické verzi.

Učebnice mají schvalovací doložku MŠMT jako součást ucelené řady, která postupně vzniká. Vydání 2. - 5. ročníku bude navazovat další roky. Vytvoří tak ve výsledku ucelenou řadu od mateřské školy po 9. třídu spolu s již vznikajícími materiály pro MŠ a 2. stupeň.

Materiály pro 1. ročník se skládají ze 3 dílů pracovních učebnic, příručky učitele a kopírovatelných pracovních gradovaných karet. Příručka učitele a kopírovatelné pracovní gradované karty budou vydány v květnu.

Dotazník předběžného zájmu
O kolik kusů budete mít přibližně zájem?
ks
od každého dílu - tedy například když máte ve třídě 26 dětí, tak uveďte spolu s učebnicí pro Vás, že máte zájem o 27 ks
ks
ks
Doporučte tuto stránku svým známým:

Podporují nás

© 2018 H-mat, o.p.s.
Pro lektory Prohlášení o používání cookies
V dubnu 2018 vyjdou učebnice pro výuku Hejného metodou v 1. ročníku, které vznikly v letech 2016-2018 v kolektivu autorů H-mat, o.p.s. pod vedením prof. Hejného. Více informací.
Zavřít