Zasloužená radost z poznávání

Hejného metoda v předmatematické výchově

Letní školy, konference a semináře

Pořádáme řadu seminářů, letních škol a konferencí zaměřených na předmatematickou výchovu. Jejich aktuální seznam najdete v sekci Semináře a kurzy.

Příručky pro učitelky a učitele působící v mateřských školách

Komplexní metodiku vydáváme v únoru 2021. Přes 200 stran vzdělávacích aktivit pro rozvoj předmatematických představ. Desítky doprovodných videí. Sada elektronických příloh k tisku. Předobjednávky na partnerském eshopu www.h-ucebnice.cz/ms, kde budou postupně k dispozici i další pomůcky.

V roce 2020 jsme zveřejnili v rámci projektu Kolegiální podpora - společná cesta k individuálnímu rozvoji pedagogů Příručku pro MŠ, kterou si lze stáhnout zdarma v PDF na portálu RVP.cz

V srpnu 2015 jsme ve spolupráci se Step by Step ČR, o.p.s. v rámci projektu Hrajeme si, objevujeme, pracujeme vydali příručku Jany Slezákové a Evy Šubrtové Matematika všemi smysly aneb Hejného metoda v MŠ s podtitulem "pokus o malou příručku pro kreativní pedagogy." Můžete si ji stáhnout zdarma v PDF. Projekt byl financován z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Tisková zpráva: 3. června 2015 Matematika „bez čísel“ vstupuje do mateřských škol

Videoukázka z výuky

Další videoukázky najdete pod QR kódy v naší metodice.

Doporučte tuto stránku svým známým:

Podporují nás

Nadace České spořitelny
© 2024 H-mat, o.p.s.
Pro lektory Prohlášení o používání cookies

Práce s nadanými žáky od MŠ, přes 1. a 2. stupeň až po střední školy. Zúčastněte se seminářů v Praze.

Zavřít