Zasloužená radost z poznávání

Hlasujte pro Matemága a pomožte nám ho dokončit!

Přihlásili jsme se se vzdělávací hrou Matemág do soutěže Nastartujte se, ve které můžeme získat až 350 000 Kč na dokončení vzdělávací hry Matemág, kterou již více než 600 z vás podpořilo v červnu v rámci crowdfundingu, ale zatím nemáme dost prostředků na dokončení posledních 2 z 6 potřebných prostředí, zpětnou vazbu pro rodiče - která je pro hru zcela zásadní - a příběhové části hry.

O ceně veřejnosti (50 000Kč) rozhoduje počet hlasů dole na stránce http://www.nastartujtese.cz/projekt/552/. Hlasovat může každý 1x denně až do 16. září.

Pokud budete příspěvek sdílet s výzvou, aby se vaši (třeba facebookoví) přátelé hlasování zúčastnili, pomůžete nám tím také!

Aktuálně
Doporučte tuto stránku svým známým:

Podporují nás

Nadace České spořitelny
© 2020 H-mat, o.p.s.
Pro lektory Prohlášení o používání cookies

Učebnicím pro 3. ročník z řady učebnic prof. Hejného a kol. H-mat, o.p.s. byla udělena doložka od MŠMT. Lze je objednávat na partnerském eshopu

Na H-edu bude probíhat od 1. června online kurz Procenta s pochopením. Předešlého kurzu Zlomky s pochopením se zúčastnilo na 10 000 dětí!

Informace k aktuální situaci: Zpřístupnili jsme elektronické verze učebnic a pracovních sešitů včetně metodik zdarma na portálu www.h-edu.cz do konce školního roku. Letní školy proběhnou.

Zavřít