Zasloužená radost z poznávání

Podpora učitelů a rodičů v době uzavření škol

(Poslední aktualizace 26. 3. 2020 16:00)

H-mat, o.p.s. podporuje učitele a rodiče, jejichž děti se učí Hejného metodou. Opatření postupně zveřejňujeme v tomto článku a na facebooku.

1) Zpřístupnili jsme dočasně po dobu uzavření škol učebnice a pracovní sešity vydané H-mat, o.p.s. včetně didaktických komentářů na www.h-edu.cz.

2) Natočili webinář k aktuální situaci se zkušenými lektory a vítězi Global Teacher Prize CR 2019 Tomášem Chrobákem a Monikou Olšákovou.

3) Na www.h-edu.cz/online a na emailové schránce [email protected] odpovídáme na dotazy a náměty. 

4) Zřídili jsme emailovou schránku [email protected], na které vám budou k dispozici naši lektoři.

5) Natáčíme videa na aktuální témata, která postupně uveřejňujeme na našem YouTube kanálu. Naše lektory můžete vídat na obrazovkách České televize.

Semináře (veřejné i na školách) Hejného metody společnost H-mat, o.p.s. v období od 16. března do 1. dubna budou relizovány po ukončení karantény. Ostatní semináře proběhnou dle plánu. V případě vládních opatření, které by znemožnily konání těchto semináře, budou nahrazeny nebo kompenzovány.

Jsme otevření dalším nápadům, jak bychom vám učitelům a rodičům mohli v této době pomoci.

Tipy pro rodiče i učitele:

  1. Na blogu Hejného metody najdete vysvětlení jednotlivých didaktických prostředí z učebnic.
  2. Vzdělávací hra Matemág má bezplatně přístupnou 1/3 hry, která se dá hrát opakovaně a dětem předkládá jiné úlohy. Hra je určená primárně pro děti 1. - 3. třída.
  3. Předlohy pomůcek k vytištění jsou zdarma ke stažení na www.h-ucebnice.cz/predlohy
  4. Pokud chcete offline materiály pro děti, Matemág má i svůj pracovní sešit - k dostání v dobrých knihkupectvích a také na našem partnerském eshopu www.h-ucebnice.cz.
Aktuálně
Doporučte tuto stránku svým známým:

Podporují nás

Nadace České spořitelny
© 2024 H-mat, o.p.s.
Pro lektory Prohlášení o používání cookies