Zasloužená radost z poznávání

Konference Setkání s Hejného metodou - 7. 4. 2018 v Praze

V sobotu 7. 4. 2018 se na Pedagogické fakultě v Praze bude konat první ročník konference Setkání s Hejného metodou.

Konference bude zaměřena na prezentaci a sdílení osobních zkušeností učitelů s vyučováním matematice Hejného metodou, na výsledky práce, na diskuse formou kulatých stolů o aktuálních problémech jako je například hodnocení žáků, testování, práce s rodiči, práce s talentovanými i méně zdatnými žáky, práce s pomůckami, a dále budou zařazeny dílny s obsahem, který se obvykle nevejde do programu letních škol.

Úvodní zvanou přednášku přednese profesor Milan Hejný.

Termín přihlášení v případě, že účastník navrhuje příspěvek, je do 15. 3. 2018. K účasti bez příspěvku se lze přihlásit až do 5. 4. 2018.

Registrační poplatek činí 150 Kč (pro účastníky s vystoupením) nebo 300 Kč (pro účastníky bez vystoupení).

Více informací a online přihlášku naleznete na http://kmdm.pedf.cuni.cz/Default.aspx?PorZobr=7&PolozkaID=123&ClanekID=436

Aktuálně
Doporučte tuto stránku svým známým:

Podporují nás

Nadace České spořitelny
© 2020 H-mat, o.p.s.
Pro lektory Prohlášení o používání cookies

Učebnicím pro 3. ročník z řady učebnic prof. Hejného a kol. H-mat, o.p.s. byla udělena doložka od MŠMT. Lze je objednávat na partnerském eshopu

Na H-edu bude probíhat od 1. června online kurz Procenta s pochopením. Předešlého kurzu Zlomky s pochopením se zúčastnilo na 10 000 dětí!

Informace k aktuální situaci: Zpřístupnili jsme elektronické verze učebnic a pracovních sešitů včetně metodik zdarma na portálu www.h-edu.cz do konce školního roku. Letní školy proběhnou.

Zavřít