Zasloužená radost z poznávání

Podle Hejného metody se učí matematika už na pětině základních škol

Výuka matematiky podle metody profesora Hejného přestává být menšinovou záležitostí - za dva roky více než zdvojnásobila svůj podíl na českých základních školách.

Výuka matematiky podle metody profesora Hejného přestává být menšinovou záležitostí - za dva roky více než zdvojnásobila svůj podíl na českých základních školách. K Hejného metodě se hlásí již více než dvacet procent ZŠ a díky školení přistupují další. Učitelé si k metodě musí najít vlastní cestu, vedení škol by mělo respektovat jejich názor. Vhodný způsob, jak se s metodou seznámit, je krátkodobé školení či seminář. Možnosti školení a seminářů se zvyšují ve všech krajích, tým kolem profesora Hejného rozšiřuje okruh certifikovaných lektorů a klade důraz na dlouhodobé školení učitelů. 

Celá tisková zpráva je k dispozici v příloze. 

Tiskové zprávy PDF icon TZ_h_mat_20150331.pdf
Doporučte tuto stránku svým známým:

Podporují nás

Nadace České spořitelny
© 2020 H-mat, o.p.s.
Pro lektory Prohlášení o používání cookies

Učebnicím pro 3. ročník z řady učebnic prof. Hejného a kol. H-mat, o.p.s. byla udělena doložka od MŠMT. Lze je objednávat na partnerském eshopu

Na H-edu bude probíhat od 1. června online kurz Procenta s pochopením. Předešlého kurzu Zlomky s pochopením se zúčastnilo na 10 000 dětí!

Informace k aktuální situaci: Zpřístupnili jsme elektronické verze učebnic a pracovních sešitů včetně metodik zdarma na portálu www.h-edu.cz do konce školního roku. Letní školy proběhnou.

Zavřít