Zasloužená radost z poznávání

Oblastní konference v Klatovech - sobota 19.11.

Zveme vás na Konferenci, která se uskuteční v sobotu 19. listopadu 2022 v Klatovech.

Vybrat si můžete skupiny pro učitele MŠ, 1. stupeň a 2. stupeň. Na konferenci zveme i rodiče, a pro předškolní a prvostupňové děti máme přichystány také dílny.

Konference v Klatovech proběhne po několikaleté pauze a je určena všem učitelům nejen z okolí tohoto krásného města. Věříme, že se potkáme s účastníky ze všech koutů. Akce je určena milovníkům Hejného metody, ale i těm, kdo se o metodu začínají zajímat (a to z nejrůznějších důvodů). Část programu je určena i těm, kdo podle Hejného metody neučí a nemají to ani v plánu. Minimálně během přestávek u dobré kávy se setkáme napříč skupinami, abychom se vzájemně obohatili a inspirovali. Hlavním tématem setkání bude výuka matematiky, ale pozornost budeme věnovat i dalším, aktuálním tématům, které hýbou životem škol. A právě aktuálnost se schovává pod slovem „Současnost“. Toto slovo je nejen v názvu jednodenní vzdělávací akce. Hlavně bude celou akci doprovázet a provazovat jednotlivé dílny i skupiny.

Program celé akce je opět rozdělen do několika skupin dle zaměření, ale i úrovně. V rámci setkání nabízíme i dílnu určenou rodičům. Novinkou jsou dvě dopolední dílny, které jsou určeny pro ty nejdůležitější, pro děti. Podrobnosti najdete u anotací jednotlivých skupin.

Pokud byste potřebovali více informací, nebo pokud máte jakékoliv dotazy (program, doprava, parkování…) ozvěte se: [email protected]. Na všechny se velmi těšíme!

Přihlašovat se můžete na seminare.h-mat.cz

Aktuálně
Doporučte tuto stránku svým známým:

Podporují nás

Nadace České spořitelny
© 2024 H-mat, o.p.s.
Pro lektory Prohlášení o používání cookies

Práce s nadanými žáky od MŠ, přes 1. a 2. stupeň až po střední školy. Zúčastněte se seminářů v Praze.

Zavřít