Zasloužená radost z poznávání

6. SETKÁNÍ S HEJNÉHO METODOU - 26.11.2022

sobota 26. 11. 2022 NA PEDAGOGICKÉ FAKULTĚ UK, MAGDALÉNY RETTIGOVÉ 4, PRAHA 1

Katedra Matematiky a didaktiky matematiky Pedagogické fakulty UK v Praze Vás opět srdečně zve na šesté pokračování konference Setkání s Hejného metodou.

Konference je určena všem učitelům 1. a 2. st. ZŠ i učitelům MŠ, kteří buď učí Hejného metodou, nebo se o ní chtějí více dozvědět, ale i dalším pedagogickým pracovníkům či studentům.

Cílem konference je nabízet učitelům prostor pro sdílení dobrých zkušeností s výukou matematiky Hejného metodou ale i problémových situací a otevírat odborné diskuze na aktuální témata, např. diagnostika, diferenciace a individualizace, hodnocení, rozvoj osobnosti žáka, Hejného metoda a RVP ZV apod. Většinu témat otevírají sami účastníci.

CO MOHOU SAMI ÚČASTNÍCI NABÍDNOUT:

  • prezentaci zajímavých zkušeností, materiálů, pomůcek, videí, žákovských řešení ve VYSTOUPENÍ V SEKCI v rozsahu asi 20 min
  • vést PRACOVNÍ DÍLNU v rozsahu 60 min
  • přednést diskuzní příspěvek v diskuzích u KULATÉHO STOLU

PŘIHLÁŠKY podávejte přes www.hejnehometoda.pedf.cuni.cz do 18. 11. 2022 s příspěvkem i bez příspěvku nebo do vyčerpání kapacity.

Vstupní přednášku přednese prof. Milan Hejný a doprovodí ho jeho hosté. Za pořadatele konference se na Vás těší Doc. RNDr. Darina Jirotková, Ph.D.

Rámcový program bude vyvěšen poslední týden v říjnu 2022. Podrobný program bude upřesněn a vyvěšen po uzávěrce přihlášek s příspěvkem.

Aktuálně PDF icon Pozvanka.pdf
Doporučte tuto stránku svým známým:

Podporují nás

Nadace České spořitelny
© 2024 H-mat, o.p.s.
Pro lektory Prohlášení o používání cookies