Zasloužená radost z poznávání

Předobjednávka učebnic pro 6. ročník

Od 1. června 2015 je možné si předobjednávat učebnice pro 6. ročník.

Od 1. června 2015 je možné si předobjednávat učebnice pro 6. ročník.

První vydání učebnic pro 2. stupeň bude pouze v omezeném rozsahu dle předobjednávek. Doručeny budou v druhé polovině srpna 2015. K nahlédnutí budou na letních školách. Nedoporučujeme učebnice používat bez absolvování série seminářů pro druhý stupeň nebo letní školy.

Učebnice pro další ročníky budou následovat vždy po roce. K dispozici je koncepce řady v PDF. Vyhrazujeme si právo koncepci pozměnit.

Předběžná cena učebnic pro 6. ročník je stanovena na 190Kč/žák. Příručka pro učitele bude stát 350Kč. Pracovní sešit vyjde nejdříve ve školním roce 2016/17 a jeho cena zatím není stanovena.

Pokud máte dotazy, obraťte se na Jana Šedo: jan.sedo@h-mat.cz, 777129639.

Předobjednávkový formulář

Aktuálně
Doporučte tuto stránku svým známým:

Podporují nás

Nadace České spořitelny
© 2020 H-mat, o.p.s.
Pro lektory Prohlášení o používání cookies

Učebnicím pro 3. ročník z řady učebnic prof. Hejného a kol. H-mat, o.p.s. byla udělena doložka od MŠMT. Lze je objednávat na partnerském eshopu

Na H-edu bude probíhat od 1. června online kurz Procenta s pochopením. Předešlého kurzu Zlomky s pochopením se zúčastnilo na 10 000 dětí!

Informace k aktuální situaci: Zpřístupnili jsme elektronické verze učebnic a pracovních sešitů včetně metodik zdarma na portálu www.h-edu.cz do konce školního roku. Letní školy proběhnou.

Zavřít