Zasloužená radost z poznávání

V Chrašticích proběhla druhá konference

V sobotu 20. června proběhla na ZŠ a MŠ Chraštice již druhá konference o Hejného metodě.

V sobotu 20. června proběhla na ZŠ a MŠ Chraštice již druhá konference o Hejného metodě. Celodenní akci provázela příjemná atmosféra. Účastníci, kteří na sklonku školního roku neváhali posbírat zbytky posledních sil a věnovat sobotu dalšímu sebevzdělávání, byli odměněni nejen přednáškou prof. Hejného, ale i řadou rozmanitých pracovních dílen jak pro učitele základních, tak i mateřských škol. Během přestávek, při kávě a zákusku, byly chodby plné usměvavých učitelů, kteří konzultovali své problémy s lektory. Řada z účastníků neváhala vyslovit svou spokojenost nad celou akcí, potěšila je i inspirace pomůckami, včetně možnosti nákupu pomůcek. Většina účastníků odjížděla v podvečer čerstvější než po ránu: "Všichni výborně připravení (lektoři, kuchařky, vedení školy i celého týmu). Děkujeme Vám všem za příjemně strávený den". "Touto metodou jsem nadšená, děti, které jsem učila, jsou úspěšní a mají matematiku rády. Děkuji všem za úžasně strávenou sobotu v příjemném prostředí…“ (vybráno z reflexí účastníků).

Fotografie z konference jsou k dispozici na FB TOŠ.

Další, v pořadí již třetí, konference proběhne 26. září ve Žďáře nad Sázavou. Bližší informace jsou k dispozici v sekci Konference

Aktuálně
Doporučte tuto stránku svým známým:

Podporují nás

Nadace České spořitelny
© 2020 H-mat, o.p.s.
Pro lektory Prohlášení o používání cookies

Učebnicím pro 3. ročník z řady učebnic prof. Hejného a kol. H-mat, o.p.s. byla udělena doložka od MŠMT. Lze je objednávat na partnerském eshopu

Na H-edu bude probíhat od 1. června online kurz Procenta s pochopením. Předešlého kurzu Zlomky s pochopením se zúčastnilo na 10 000 dětí!

Informace k aktuální situaci: Zpřístupnili jsme elektronické verze učebnic a pracovních sešitů včetně metodik zdarma na portálu www.h-edu.cz do konce školního roku. Letní školy proběhnou.

Zavřít