Zasloužená radost z poznávání

Didaktické pomůcky

Vytváříme pomůcky, které jsou vhodné při řešení úloh z didaktických prostředí Hejného metody.

Na letních školách a konferencích je většinou možné si prohlédnout některé pomůcky a někdy je i zakoupit v menším množství, pokud jsou zde přítomní distributoři (na případném větším odběru je potřeba se s distributorem případně domluvit). 

Tipy a obecné dotazy ohledně pomůcek směřujte na adresu [email protected].

Oficiální distributoři našich učebnic a pomůcek:

H-učebnice (www.h-ucebnice.cz)

Společnost H-učebnice dodává přes eshop www.h-ucebnice.cz pouze didaktické pomůcky, učebnice a příručky učitele související s Hejného metodou. Koupí libovolných učebnic a pomůcek přes tento eshop přispíváte na činnost H-mat, o.p.s.

Didactive (eshop.didactive.cz)

Eshop Didactive nabízí mezi svými pomůckami i některé, které jsme pomáhali vyvíjet. Koupí pomůcek označených logem "Hejného metoda" přispíváte na činnost H-mat, o.p.s. Pomůcky, které jsme pomáhali vyvíjet.

JEŽPODI (www.jezpodi.cz)

Ježpodi nabízí dřevěné matematické pomůcky, z nichž některé jsme pomáhali vyvíjet. Koupí pomůcek označených jako certifikované pro Hejného metodu, přispíváte na činnost H-mat, o.p.s.

ABAKU (abaku.org)

ABAKU si můžete pořídit jako učebnici, deskovou hru i jako výukovou aplikaci na e-shopu www.h-ucebnice.cz . Toto unikátní didaktické prostředí nabízí formou zábavné hry, která se dá zjednodušeně vysvětlit jako ´scrabble s čísly´, možnost upevnit si kalkulativní spoje, ale i rozvinout kombinatoriku a logické myšlení. 

insGraf (www.insgraf.cz)

Pomůcky vhodně doplňující Hejného metodu můžete také nalézt na stránkách společnosti insGraf (katalog Matematika tradičně i netradičně v PDF ke stažení).

Kuk-a-mat (CUTS-CZ.EU)

Kuk-a-mat nabízí magnetické pomůcky, z nichž některé vhodně doplňují Hejného metodu.

Doporučte tuto stránku svým známým:

Podporují nás

Nadace České spořitelny
© 2024 H-mat, o.p.s.
Pro lektory Prohlášení o používání cookies