Zasloužená radost z poznávání

Webinář o hodnocení: zhlédněte do 25.11. reprízu v H-edu

Třetí webinář H-matu, tentokrát o hodnocení, skončil velkým úspěchem. Děkujeme všem za hojnou účast. Pokud webinář ještě někdo z kolegů nezhlédl, máte možnost do 25.11. po přihlášení do Trial verze H-edu.

Ve Čtvrtek 15.listopadu proběhl webinář s tradičně vysokým počtem účastníků, kteří se mohli během dne odkudkoliv, tentokrát na cca 100 minut, připojit k vysílání nabitém tipy a inspirací od ostatních učitelů v oblasti hodnocení žáků.

Zájem byl o průběžné hodnocení v hodinách, přístupy k psaní písemek/testů i pololetní hodnocení. Speciální část na konci byla věnována gradovaným písemkám.

​Webináře jsou dostupné všem učitelům, kteří mají zakoupenou školní licenci H-edu. Do 25.11. můžete webinář shlédnout ze záznamu po přihlášení do Trial verze H-edu i vy.

Aktuálně
Doporučte tuto stránku svým známým:

Podporují nás

Nadace České spořitelny
© 2021 H-mat, o.p.s.
Pro lektory Prohlášení o používání cookies

Na jaro jsme připravili nový formát dlouhodobých rozvojových online kurzů. Pořádáme 4 pilotní kurzy na témata: 1. ročník, Organizace hodiny, Individualizace a diferenciace výuky a Rozvoj osobnosti učitele. Vedle těchto nových kurzů realizujeme online také běžné semináře financovatelné ze šablon pro MŠ, 1. i 2. stupeň. Vypsali jsme také sérii seminářů pro učitele 1. ročníku a 3. ročniku

 
Zavřít