Zasloužená radost z poznávání

Aktuálně.cz: Jak naučit české děti matematiku? Řešením je Hejného metoda

O metodu profesora Hejného se zajímají v Evropě i USA. Prosazuje se konečně už i v Česku, 27 let po sepsání metodiky.

Praha - Matematika je postrachem žáků i učitelů. Mnozí studenti tvrdí, že nejde pochopit, řada učitelů si zoufá, že některé děti nelze naučit. Obě strany ale dělají několik základních chyb.

Komentář H-mat, o.p.s.: Ve článku bylo v jeho první verzi chybně napsáno "Existuje přitom učební metoda profesora Milana Hejného, podle které studují děti v řadě evropských zemí i v USA."  V době vydání článku se podle této metody v řadě evvropských zemí a v USA neučilo. Redaktor si zřejmě chybně interpretoval informaci na webových stránkách, že z řady zemí projevili o metodu zájem.

Celý článek na Aktuálně.cz

Publikováno

16. 12. 2014

Kategorie

Doporučte tuto stránku svým známým:

Podporují nás

Nadace České spořitelny
© 2020 H-mat, o.p.s.
Pro lektory Prohlášení o používání cookies

Učebnicím pro 3. ročník z řady učebnic prof. Hejného a kol. H-mat, o.p.s. byla udělena doložka od MŠMT. Lze je objednávat na partnerském eshopu

Na H-edu bude probíhat od 1. června online kurz Procenta s pochopením. Předešlého kurzu Zlomky s pochopením se zúčastnilo na 10 000 dětí!

Informace k aktuální situaci: Zpřístupnili jsme elektronické verze učebnic a pracovních sešitů včetně metodik zdarma na portálu www.h-edu.cz do konce školního roku. Letní školy proběhnou.

Zavřít