Zasloužená radost z poznávání

Konference se setkala s velkým ohlasem

V sobotu 11. dubna 2015 proběhlo První celodenní setkání s Hejného metodou na Cyrilometodějské církevní základní škole v Brně.

V sobotu 11. dubna 2015 proběhlo První celodenní setkání s Hejného metodou na Cyrilometodějské církevní základní škole v Brně. Učitelé podle svého zaměření a zkušeností pracovali v dílnách pod vedením týmu lektorů. Velký ohlas měla dílna pro učitele MŠ a vyučující na 2. stupni ZŠ. Setkání provázela dobrá nálada, radost z práce a nových nápadů. U většiny účastníků sklidilo setkání pozitivní ohlasy a odcházeli po celodenní činnosti unavení, ale nadšení a povzbuzení do další práce s dětmi:  „Odcházím s pocitem, že tato cesta má velký smysl. Děkuji.“,  „Konference mi dobila baterie do další výuky.“ 

Aktuálně
Doporučte tuto stránku svým známým:

Podporují nás

Nadace České spořitelny
© 2020 H-mat, o.p.s.
Pro lektory Prohlášení o používání cookies

Učebnicím pro 3. ročník z řady učebnic prof. Hejného a kol. H-mat, o.p.s. byla udělena doložka od MŠMT. Lze je objednávat na partnerském eshopu

Na H-edu bude probíhat od 1. června online kurz Procenta s pochopením. Předešlého kurzu Zlomky s pochopením se zúčastnilo na 10 000 dětí!

Informace k aktuální situaci: Zpřístupnili jsme elektronické verze učebnic a pracovních sešitů včetně metodik zdarma na portálu www.h-edu.cz do konce školního roku. Letní školy proběhnou.

Zavřít